פרויקט מס' 97

נפגשים ב- "פ ת י ח ה ל ב נ ה "  3.7.08    בגן מאיר בין השעות 17:00- 24:00

"תערוכה מקרית"
הפתיחה: בחלל הגלריה של בית הקהילה בגן מאיר בת"א בשעה -24:00-17:00
מישל אדרי – דפנה איכילוב – אורן אלבז – סיצ'י גלעד
רפי דייגי – גל חרמוני – קרין מנדלוביץ – רפי פרץ – אביגיל שפרבר

ומופע קברטי של עמית גור "דידי והנס"
בבית של הקהילה בגן מאיר בת"א בשעה 22:00

 


<הקודם

דף הבית

    הבא >


DEE DEE & HANS – ALIVE AT LAST
קברט מוסיקלי הורמונאלי מאת ובביצוע עמית גור


הקברט החדש של עמית גור, שאינו אלא פרי דמיונו הפרוע, נוצר במיוחד עבור פסטיבל הפסנתר בתל אביב, הוא פרודיה על הדיוות הגדולות של זמננו. הוא מוציא את הדראג מתוך תרבות הגייז שבה הוא נוצר ומחבר אותו אל עולם הרוק'נרול והקברט
המופע בשפה האנגלית. השירים מבוצעים Live (ללא שימוש בפלייבק)על המופע: אחרי 40 שנות קריירה מצליחות ואלפי הופעות ברחבי העולם, דידי פון ביולוף, "הדיוה הראשונה של עולם הקברט הבינלאומי", מגיעה לארץ לסדרת הופעות בקפה "ביאליק", מלווה בפסנתרן האגדתי שלה, הנס זימרמן

הצמד הבימתי "דידי והנס" נולד בסוף שנות השבעים, כשהשניים נפגשו במרכז פסיכיאטרי בברלין, היא אחרי ניסיון התאבדות כושל כתוצאה מסיום הרומן שלה עם ג'ים מוריסון, והוא אחרי דיכאון קליני כתוצאה מהפיטורים שלו ממסע ההופעות הגרמני של אסתר עופרים. מאז, ועד היום בעצם, מופיעים השניים בכל רחבי העולם. במופע הנוכחי שלהם, שהוא מעין רטרוספקטיבה של חיים שלמים, משתפת דידי את הקהל בכמה מהרגעים הגדולים של חייה: האורגיות עם "האבנים המתגלגלות", הכישלון באודישנים לתפקיד מריה בסרט "צלילי המוסיקה", ושעורי הקבלה עם בריטני ספירס. במסע מפותל המתפרש על פני חצי מאה, לוקחת אותנו דידי, דרך השירים שעיצבו את דמותה הבימתית - וחיסלו את חייה הפרטיים ו"עושה בית ספר" לעולם הרוק והפופ הישן והעכשווי, כשהיא אונסת כמה מהשירים הגדולים ביותר שאהבנו לשמוע, בדרכה הייחודית והנוגעת ללב.


דידי: עמית גור. הנס: יובל שפירא. עיצוב תלבושות: גל פרי. יעוץ אמנותי: ניר ארז.


עמית גור, הוא בוגר "בית צבי" ו"ג'וליארד" – האקדמיה למוסיקה ותיאטרון בניו יורק. בין עבודותיו בתיאטרון: 'מעיין הכבשים' ו'כטוב בעיניכם' - הקאמרי,' מתנקשים' - בית לסין,' עלובי החיים' – המשכן לאומנויות הבמה. בשנת 2003 העלה בהצלחה את מופע היחיד שלו: "הגבר שיכולתי להיות" שרץ במשך כשנתיים בתיאטרון "תמונע" בהצלחה רבה. כתסריטאי כתב גור לתכניות רבות, ביניהן: "מועדון לילה" "וגומרות הולכות".

לפרטים נוספים: עמית – 0546361020** באולם הכניסה יוצגו מבחר ציורים של האמן רפי דייגי המתעדים 24 שעות בחייו של עמית גור כאמן דראג.

 

תערוכה מקרית

"אני מזמינה אותך להשתתף בתערוכת הפתיחה של הבית, שתיערך ביום שישי, 6.6.08 – יום מצעד הגאווה", זו הייתה ההזמנה שקיבלו האמנים לפני שבועות אחדים במייל, הזמנה שלוותה בשיחת טלפון אישית. לתערוכה נבחרו עבודות המשקפות תקופות שונות בחיי היצירה של האמנים, ולאו דווקא כאלה המתמקדות במראות אינטימיים מחייהם הפרטיים. רשימת המשתתפים בתערוכה מגוונת, והיא כוללת אמנים צעירים מאוד, ביניהם בוגר טרי של מכללת ספיר, לצד אמנים המציגים באופן קבוע בגלריות, במוזיאונים, בשוק האמנות "צבע טרי". בתערוכה עבודות ציור, צילום, פיסול ואובייקטים; עבודות גדולות-ממדים לצד עבודות זעירות (10x15 ס"מ).
על הבמה יוצג מיצב פיסולי של רפי דייגי ובו 31 אווזים; בחלל התערוכה יוצגו תצלומי חלל של מבנה באוהאוס בברלין של גל חרמוני; ציורי שמן בנושא דיוקן עצמי של אורן אלבז. סדרת תצלומים מעובדים בנושא "איקיאה" של דפנה איכילוב; תצלום מיניאטורי מעובד של קרין מנדלוביץ בשם ככר מסריק. סדרת תצלומים מבוימים מתוך תערוכתה של סיצ'י גלעד, "The X Fight", בהם נראות נשים במצבי פעולה שונים של פנאי, כגון התקבצות על חוף הים, ישיבה סביב מדורה ועוד. ציורי שמן נועזי-צבע על בדים גדולי-ממדים של רפי פרץ, בהם מתוארים נושאים כגון "משפחה", "הנשיקה" ו"חדר אדום"; עבודת ביכורים, תצלום מעובד של מישל אדרי, בוגר מכללת ספיר 2008; סדרת תצלומים אינטימית בשחור לבן, "אפרת", של אביגיל שפרבר.

# מצ"ב דימויים מן התערוכה/ דפי קורות חיים של האמנים ישלחו לפי בקשה. ניתן לצפות בתערוכה באתר הגלריה http://www.officeintelavivgallery.com

# לשאלות בנושא התערוכה ניתן לפנות לרחל סוקמן, טל': 0544-527052